RGB Liptov

RGB Liptov

Kde a ako získate Rondony:
V nákupnom centre RGB Liptov získate za nákup nad 10 EUR stierací žreb.
Po jeho uplatnení na Ronde Vám budú pripísané Rondony.

Ako Rondony získate:

Rondony získate po zotretí stieracieho žrebu.
Pri nákupe získate stierací žreb s 600 Rondonmi.

Pri aktivácii bonusu cez tlačítko nižšie získate 1 800 Rondonov.

Aktivovať bonus


Zoznam predajní:
Zobraziť zoznam predajní RGB Liptov

o RGB Liptov:
Obchodná zóna Kamenné pole ako najväčšia obchodná zóna v regióne Liptov spolu s moderným obchodno-zábavným centrom RGB Liptov sa stali obľúbeným miestom stretávania sa domácich obyvateľov, návštevníkov Liptova a Nízkych Tatier, ale aj obchodných cestujúcich. RGB Liptov slúži ako nákupné centrum, je miestom relaxu a zastávkou na oddych počas obchodných ciest.
Nájdete tu široký výber módnych značiek, oblečenia a obuvi, bižutérie, šperkov, nábytku, kníh i hračiek. Príjemné miesta na posedenie pri obede aj káve. Pre dámy je pripravená kombinácia zaujímavych služieb ako nechtové štúdio a pedikúra, kaderníctvo a najmodernejšie solárium na Slovensku.
Vaše deti môžu stráviť čas v najväčšom detskom kútiku na Liptove. Je tu pre vás aj 3D multikino a zaujímavé kultúrne, spoločenské či športové podujatia na spríjemnenie chvíľ s vašimi blízkymi i obchodnými partnermi - to všetko spolu s panoramatickým výhľadom z terasy na tatranskú prírodu si môžete vychutnať v obchodno-zábavnom centre RGB Liptov.
Zastavte sa aj Vy na nákupy s rodinou, kávu s priateľmi, popoludnie s deťmi alebo si odpočiňte na Vašej ceste kamkoľvek.

www.rgbliptov.sk