Bavarian

Bavarian

Kde a ako získate odmenu:

icoBILLA a METRO

Stierací žreb získate za nákup balíčka ERDINGER Variety Pack v maloobchodných sieťach BILLA a METRO alebo za nákup tašky AYINGER sieti METRO.

Za nákup s aktivovaným bonusom získate:
6 dielikov do hlavných výhier a 3 000 Rondonov.

Za nákup bez aktivovaného bonusu získate:
4 dieliky do hlavných výhier a 1 000 Rondonov.

Kedy získate dieliky do výhier:

Dieliky do výhier a Rondony získate po uplatnení stieracieho žrebu. Ten je možné uplatniť tak, že zotriete stieracie políčko zobrazené priamo na stieracom žrebe a následne vpíšete výherný kód na www.rondogo.sk/vyhra

🧩 K čomu slúžia dieliky do hlavných výhier?

Každá hlavná výhra je rozdelená na 4-25 dielikov. Ten, kto nazbiera všetky dieliky ako prvý, danú výhru dostane.

Aktivovať bonus

O Bavarian Slovakia s.r.o.

Bavarian Slovakia s.r.o. je dovozca najlepších bavorských pív Erdinger Weissbräu, Ayinger Privatbrauerei, Aecht Schlenkerla a Camba Bavaria na Slovensko.

ERDINGER Weissbier je klasika v sortimente Erdinger, ktorá sa varí s jemným droždím podľa tradičnej receptúry a samozrejme v prísnom súlade s bavorským „Zákonom čistoty“. Každý dúšok Vás núti chcieť viac. ERDINGER Weissbier je čerešničkou na torte slávy tradičných bavorských pivovarníckych zručností.

ERDINGER Schneeweisse je ideálne pivo pre príjemné zimné večery strávené s priateľmi vychutnávaním guláša, fondue, výdatných jedál alebo údenín s čerstvým voňavým chlebom. Jeho plná chuť zahreje nie len Vaše srdce.

www.bavarian.sk